Hovor se stylistou - Oktium

Jsme první neTradiční on-line kloboučnictví!

 

Nadstandardní služby od našich stylistů můžete využít i u vás doma. A to zcela zdarma. Nechte si během videohovoru poradit opravdovými specialisty. K zahájení hovoru není potřeba žádná registrace ani aplikace. Stačí pouze kliknout na Face2 tlačítko, které najdete na naší webové stránce u každého produktu. Pomocí videohovoru se spojíte s nejbližším kloboučnictvím. Záleží nám na vašem soukromí. Celý hovor je jednosměrný, to znamená, že Vy nás vidíte, ale my Vás ne. Kameru si však během hovoru můžete kdykoliv zapnout.

 

Tato služba je samozřejmě zdarma.

 

Styling na dálku

Jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy. Společně vybereme ideální střih, který bude dokonale ladit s Vaším stylem. Pomůžeme Vám s orientací v kloboukovém názvosloví a předáme Vám praktické rady na údržbu a následný styling.

 

Vyberte ten správný

Není nic horšího, než si pořídit špatně padnoucí klobouk. Je náročné vybírat si pouze podle popisu, to se Vám už ale díky videohovoru nestane. Během hovoru můžete prokonzultovat všechny Vaše požadavky a přání, abyste si vybrali klobouk přesně podle Vašich představ.

 

Servis na prvním místě

Našich zákazníků si vážíme, proto následný servis po doručení je jistota, se kterou můžete počítat. Poradíme vám, jak konkrétní klobouk správně nosit nebo s čím ho kombinovat. V případě že klobouk nesedí, můžete ho bezproblémově vrátit a vyměnit ho za ten správný.

 

Buďte v obraze

Nemusíte se bát, že Vám něco unikne. O kloboukových novinkách přesně Vám na míru budete vědět dřív, než ostatní.