Kšiltovka modrá se síťkou - Supplex od Fiebig

Kód: 47454/NBUNI
699 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
15.5.2025

Klasika, která nikdy nevyjde z módy – kšiltovka v černé barvě od značky Fiebig je symbolem jednoduché elegance a univerzálnosti. Černý odstín dodává celému modelu sofistikovaný vzhled, který snadno zapadne do každého stylu, ať už se rozhodnete pro sportovní, ležérní nebo městský outfit.

Detailní informace

Doprava nad 2000 kč zdarma! Snadné vrácení!
Doprava nad 2000 kč zdarma! Snadné vrácení nebo výměna zboží!
Rychlé doručení!
Rychlé doručení!

Detailní popis produktu

Kšiltovka černá se síťkou - Supplex od Fiebig

Vyrobená z materiálu Supplex, který je jemný na dotek, ale zároveň odolný a rychleschnoucí, poskytuje kšiltovka maximální komfort během horkých letních dnů. Je prodyšná, nemačkavá a velmi příjemná na nošení. Pevný kšilt chrání před slunečními paprsky a dodává kšiltovce praktický a moderní vzhled.

Černá barva je volbou, která nikdy nezklame. Je elegantní, univerzální a snadno ji zkombinujete s čímkoli. Tato kšiltovka je ideálním společníkem pro každou příležitost, kdy chcete vypadat stylově, ale zároveň se cítit pohodlně a chráněně.

Kšiltovka černá se síťkou - Supplex od Fiebig
Kšiltovka černá se síťkou - Supplex od Fiebig

14 dnů na vrácení

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.
Kšiltovka černá se síťkou - Supplex od Fiebig

Vlastní prodejny v Praze a Brně

Naše prodejny. Stavte se v jedné z našich prodejen. Rádi vás uvidíme. 
Kšiltovka černá se síťkou - Supplex od Fiebig

Doprava do 3 dnů

Nabízíme dopravu až ke dveřím a také variantu s možným osobní odběr v podobě Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR.
Kšiltovka černá se síťkou - Supplex od Fiebig

Individuální přístup

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kšiltovky
Záruka: 2 roky
? Pro Koho?: Unisex
? Tvar klobouku: Kšiltovka
Materiál: Bavlna
Barva: Růžová
Sezóna: Letní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FIEBIG

Vic jak století uběhlo od dob kdy Paul Fiebig založil značku Fiebig, tradiční německá značka klobouku a všemožných pokrývek hlavy.

PaulFiebig

Dokonale střihy, příjemné přírodní materiály. DNA společnosti - spolehlivý, klasický klobouky a bekovky na každý den za přijatelné ceny. Podívejte se na naši kolekci od legendární značky Fiebig.

Kluse