Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 3339 hodnotení
5
3207x
4
65x
3
24x
2
4x
1
39x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

DH Avatar autora Drahomíra Hošťálková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19. 1. 2023
Rychlé dodání, kvalitní bekovka, velikost odpovídá.
MH Avatar autora Martin Hartl Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 19. 1. 2023
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18. 1. 2023
Rychlost, kvalita.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16. 1. 2023
Velký výběr zboží, krásný klobouky, perfektní kvalita.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek. | 16. 1. 2023
+ Rychlé dodání, skvělá kvalita

AB Avatar autora Alžběta Bártová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16. 1. 2023
AB Avatar autora Anželika Baranova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16. 1. 2023
JP Avatar autora Jiřina Pipalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15. 1. 2023
KR Avatar autora Katarina Rusinakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15. 1. 2023
Rychle dodanie
RM Avatar autora Roman Mudroch Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14. 1. 2023
Super obchod, DOPORUČUJI
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14. 1. 2023
+ fast processing
+ helpful team

fast delivery, smooth processing in central store in english. definitely will recommend!
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13. 1. 2023
Vše v pořádku, co více si přát.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13. 1. 2023
Profesionální přístup.
MF Avatar autora Martin Flidr Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12. 1. 2023
JK Avatar autora Jiří Kratochvíl Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12. 1. 2023
DH Avatar autora Dana Hrabáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12. 1. 2023
BK Avatar autora Barbora Kybalova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11. 1. 2023
Úžasný kulich, lepší jsem nikdy neměla ❤️❤️❤️ v Itálii mel úspěch ❤️
AJ Avatar autora Anna Janošobá Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10. 1. 2023
PT Avatar autora Pavla Třasoňová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9. 1. 2023
Rychlé dodání objednávky i před Vánocemi. Kvalitní zboží. Perfektně zabalené.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9. 1. 2023
+ Zboží výborné kvality

Zboží výborné kvality, slušivé a velmi dobře sedí.

Ovládacie prvky výpisu

3349 položiek celkom