Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 3605 hodnotení
5
3461x
4
72x
3
25x
2
6x
1
41x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnotení

MD Avatar autora Magda Dvořáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23. 2. 2022
ZS Avatar autora Zdenka Sotolářová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23. 2. 2022
Krásné zboží, kvalitně zabaleno aby nedošlo k poničeni
JK Avatar autora Jiří Koubek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20. 2. 2022
Jsem
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 20. 2. 2022
Děkuji za vstřícnost a ochotu. Měnila jsem zboží, posílala na prodejnu a online jsem dostala informace. Vše opravdu dobře funguje. Ještě jednou díky. Zboží je kvalitní.
Avatar autora (Administrátor)
Děkuji za všechny vaše milá slova :) Hezký den! Vladimír - hlavní kloboučník Carlsbad Hat Co.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19. 2. 2022
+ vse ok

Avatar autora (Administrátor)
Děkuji za objednávku a recenzi! Máte další nádhernou tvídovou bekovku do sbírky :) Hezký den! Vladimír - hlavní kloboučník Carlsbad Hat Co.
JW Avatar autora Jan Walter Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18. 2. 2022
Výborně.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17. 2. 2022
Byl to již můj druhý nákup a jsem opět spokojen. Celkově se mi líbí koncept obchodu. Přehlednost stránek i nabídka. Vřele doporučuji.
Avatar autora (Administrátor)
Hezký den, Dominiku! Děkujeme zas za objednávku a recenzi :) Skvělý výběr!
VK Avatar autora Vladimir Kočička Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17. 2. 2022
MV Avatar autora Martina Valentová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16. 2. 2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16. 2. 2022
+ možnost kontaktu po telefonu

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den! Děkuji za objednávku a recenzi! Máte nádherný klobouk! Děkuji! Hezký den! Vladimír - hlavní kloboučník Carlsbad Hat Co.
MK Avatar autora Miroslav Kohout Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14. 2. 2022
Velmi ????????
TS Avatar autora Tomas Slapota Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13. 2. 2022
Supr, krásně vytvořený kousek!
JV Avatar autora Jan Veselý Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13. 2. 2022
DR Avatar autora Daniel Rudle Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12. 2. 2022
Naprosto spokojen.
PK Avatar autora Pavel Kosina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11. 2. 2022
PH Avatar autora Petr Hall Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10. 2. 2022
Perfektní.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10. 2. 2022
+ kvalita

Dobrá firma.
Avatar autora (Administrátor)
To rád slyším! Těším se na další objednávky! Hezký den! Vladimír - hlavní kloboučník Carlsbad Hat Co.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10. 2. 2022
+ dobré ceny
+ široký sortiment
+ zajímavé slevy

mají široký sortiment
Avatar autora (Administrátor)
Ivane, děkuji :) Slaměný klobouky udělají jistě parádu! Skvělý výběr! Hezký den! Vladimír - hlavní kloboučník Carlsbad Hat Co.
CC Avatar autora Cristina Chiru Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10. 2. 2022
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10. 2. 2022
+ ochota a rychlost dodání zboží. Velká spokojenost. Děkuji.

Avatar autora (Administrátor)
Milado, mate krásný klobouk! Děkuji Vám za objednávku a recenzi :) Hezký den! Vladimír - hlavní kloboučník Carlsbad Hat Co.

Ovládacie prvky výpisu

3616 položiek celkom

Kloboučnictví s prodejnami v Praze a Brně. Klobouky, bekovky a čepice od světových značek, vlastní dílna a lidé, kteří klobouky nosí.

jsme@carlsbadhat.cz
Odpovídáme do 24 hodin. Píšou Vám přímo lidé z prodejen, kteří naše zboží znají nejlíp.
Přijímáme platební karty

Nakupování

Rady a péče

Carlsbad Hat