Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3193 hodnocení
5
3068x
4
60x
3
23x
2
4x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
TV
Tomáš Vančura
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2021
S obchodem jsem velmi spokojený, oceňuji zejména velký výběr i ve velikostech XL. Komunikace výborná.
+ Úžasný obchod, nakupoval jsem zde již několikrát, vždy naprostá spokojenost...
PZ
Pavla Zahálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2021
Ano,jsem spokojená, jak s čepicí, tak s firmou a dodáním. Vřele doporučuji.
Vše proběhlo O.K.
Klobouk dle mých představ-kvalita,termín dodání, vše v pořádku.
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2021
Děkuji! Spokojenost, super služby.
- fotky na webu nezobrazují věrně skutečnou barvu
JN
Jaroslav Nosek
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2021
Představoval jsem si čepici jinak, nafocená hezky ale ve skutečnosti je to Ruská brigadýrka a ne kapitánka.
Jinak objednání a dodání v pořádku.
CC
Carlsbad Hat Co.
(Administrátor)
20.12.2021
Dobrý den, jedná se o originální kapitánku od tradičního výrobce Fiebig, vyrobeno v Mnichově dle 100 let starého střihu. Ruskou brigadýrku měl Lenin, zařadíme do nabídky až seženeme výrobce :) Ale pokud nejste spokojeny můžete zboží vrátit a vrátíme Vám peníze, nebo doporučíme vhodny pro Vás produkt. Carlsbad Hat Co.
Velice ochotná prodavačka. Kvalitní zboží, včas připraveno.
JV
Jana Vlachova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2021
Vše perfektní.
Spokojenost
JS
Julie Strejckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2021
Bez jediné výtky. Kvalitní a krásný produkt, rychlost, perfektní komunikace
Super služby
+ dobré hodnocení
IC
Ing.Richard Chmela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2021
Ano jsem spokojen. Dobrá cena. Dodání do zásilkovny také zaslouží ocenění.
vstřícnost, komunikují
Š
Šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2021
Perfektní, spokojená
Jsem spokojená s obchodem. Doporučuji. Zboží je krásné i kvalitní!
PM
Petr Martinec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2021
Super !!!!
+ osobní vyzvednutí
+ prodejna v Praze
- nejde platit kartou
jsem velmi spokojená, doporučují
+ PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ, RYCHLOST DODÁNÍ.
mILÉ JEDNÁNÍ, znalost produktů, vstřícné doporučení.
