PODMÍNKY AKCE FIEBIG 1+1 zdarma

PODMÍNKY AKCE FIEBIG 1+1 zdarma

 

Platnost: Akce se vztahuje jen na produkty značky Fiebig (zboží označené 1 plus 1). Akce platí do vyprodání zásob, jak na e-shopu www.carlsbadhat.cz, tak v kamenných prodejnách v Praze/ Brně.  

Celková cena: Pokud objednáte 2 produkty od značky Fiebig, levnější z nich dostanete zdarma (sleva se automaticky uplatní v košíku, prosím zkontrolujte obsah objednávky).

Množství: Akce je limitována na množství 1 akční objednávka v počtu 1 produkt na osobu. (Tzn. Pokud objednáte 2 produkty Fiebig, levnější dostanete zdarma.) Druhé a další akční objednávky budou automaticky stornovány a mazány.

Odstoupení od smlouvy při nákupu přes e-shop: Při odstoupení od kupní smlouvy platí zákonná 14denní lhůta. Odstoupení je možné pouze v případě, že vracíte všechny položky z objednávky.

Pokud si necháváte pouze jeden produkt, účtujeme dopravné + cenu produktu, který Vám zůstává.

 Odstoupení od smlouvy při nákupu na prodejnách Carlsbad Hat: není možné.

Výměna zboží  při nákupu přes e-shop: Výměna akčního (= levnějšího) produktu je možná do 14ti kalendářních dnů od nákupu. Zboží lze vyměnit za jiný produkt zn. Fiebig stejného typu ve stejné nebo vyšší hodnotě. V případě vyšší hodnoty je nutné doplatit rozdíl.

Výměna zboží při nákupu  v prodejně: není povolena.

Vracení internetových objednávek na prodejnách CARLSBAD HAT není povoleno, postupujte dle platných podmínek vracení.