Stetson

Vzájemná spolupráce se značkou Stetson byla ukončena v roce 2021.

Značka Stetson vznikla již roku 1865. V minulosti byl Stetson známý svým kovbojským kloboukem a nyní je obecným synonymem pro klobouky a bekovky. Ve svém sortimentu má také rukavice, šály a kulichy, bekovky a i dámskou kolekci klobouku a čepic. Na evropském trhu je prémiovým lídrem v prodeji těchto produktů. Jeho kolekce jsou určené širokému spektru zákazníků, od klasických stylů přes městské a moderní.

Produkty značky Stetson jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů jako je např. vlna, kašmír, hedvábí, králičí kožešina, ekvádorská palma, známá pod jménem Panama. Svým kvalitním zpracováním jsou určené i pro nejnáročnější zákazníky.

Pokud jde o kvalitu a historii, stojí značka Stetson v popředí. Nabízí rozsáhlý sortiment plochých kšiltovek, snapbacků, bekovek (hatteras nebo driver cap) a klobouků, které jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě. Kšiltovky a bekovky Stetson jsou nadčasové a zároveň vždy moderní. U nás můžete koupit Stetson klobouky a bekovky a nezapomeňte že ke každému klobouku Stetson, cestovní krabice Stetson zdarma :)

Podívejte se na naši nabídku online, nebo nás navštivte v prodejnách Carlsbad Hat Co. !   

Kde můžete najít, vyzkoušet a koupit klobouky a bekovky Stetson? U nás! Stetson Praha - Korunní 37 - Carlsbad Hat Co. Stetson v Karlových Varech - Tržiště 29 Karlovy Vary - Carlsbad Hat Co.